Pôžička 365 bank

Novinkou na našom trhu  je banka 365, ktorá je pod záštitou Poštovej banky. 365ťka ma za cieľ osloviť hlavne mladšiu generáciu a cieľovú skupinu ľudí, ktorí dávajú prednosť elektronickej komunikácii pred osobnou v pobočkách banky. Tomuto konceptu prispôsobila banka takmer všetko. Všetko je možné vybaviť cez mobilný smart telefón.

Ako vybaviť pôžičku od 365 bank a ako dlho trvá jej vybavenie?

Práve myšlienka elektronickej banky prináša v tomto bode veľkú výhodu. A to jednoduchosťou, dostupnosťou a rýchlosťou vybavenia. To radí online pôžičku medzi rýchle pôžičky, pri ktorej máte peniaze na účte ihneď. Má to však niekoľko podmienok:

  • Musíte mať vek od 18 do 60 rokov
  • Musíte mať trvalý pobyt na území Slovenka
  • Musíte mať byť zamestnancom v zamestnaní na SR (o pôžičku však môžu žiadať aj klienti na starobnom alebo invalidnom dôchodku)
  • Musíte byť klientom 365 banky

Ak Vás od úveru odradil posledný bod, môžete byť kľudný. Klientom banky 365 sa stanete založením osobného účtu priamo cez mobilnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť aj pre android aj pre iOS. Založenie účtu je bezplatné, potrebujete k tomu iba občiansky preukaz. Po registrácii je ešte nutné potvrdiť Vašu totožnosť, to je možné urobiť aj cez videohovor alebo v pobočke Poštovej banky. Poštou Vám následne bude doručená platobná karta. Vedenie aj založenie účtu je zdarma.

Aplikácia v mobile je prívetivá s prehľadným užívateľským prostredím. Dokonca si v nej môžete zvoliť či Vám má tykať alebo vykať.

Parametre pôžičky od banky 365

Požičať si môžete od 300 eur do 10 000 eur. Splatnosť je nastavená od 3 mesiacov po 6 rokov – záleží aj od výšky úveru. Neplatíte žiadne poplatky za poskytnutie resp. vybavenie pôžičky. Úrok je rovnaký pre každého bez rozdiel a je nemenný počas celej doby splácania na úrovni 5% ročne. 365 banka dokonca umožňuje o bezplatné odloženie splátok. Pôžička je bezúčelová, teda netreba dokladovať využitie peňazí z poskytnutého úveru.

Príklady pôžičky a výšky splátok

Auto: Ak snívate o prvom aute a nemáte naň našetrené dostatok prostriedkov je možné využiť aj tento úver. Suma 6 000€ je dostačujúca pre zakúpenie prvého auta pre mladého človeka. Za to už cenovo vyjde etalón spoľahlivosti VW golf 6tkovej generácie čo ocenia najmä ženy alebo trošku starší passat, kde si prídu na svoje zväčša chlapci z obcí. Náročnejší šoféri si v tejto cene dokážu kúpiť aj bmw radu 3 staršej generácie e90. Pre nenáročných je možná kúpa značiek Citroen, Kia, Peugeot či Hyndai. A ako dlho budete splácať autá, ktoré sme popísali vyššie? Ak si nastavíte splátky na sumu 80€ mesačne, splatíte ho za 7,5 roka.

Rekonštrukcia bývanie: Ak už bývate samostatne vo vlastnom byte či dome a túžite po novej kúpeľni tak práve pôžička od 365 bank Vám môže splniť tento sen. Nové obkladačky s vaňou, sprchou a batériou sa v menšej kúpeľni dajú zrealizovať za 3650e. Ak si nastavíte splácania po dobu 6tich rokov bude Vás to stáť mesačne 59 eur.

Bicykle: Ak ste skôr športový tip alebo sa chystáte stať športovým tipom tak kúpa bicyklo pre vás a partnera/partnerku bude skvelým krokom. Veľký boom zažívajú elektrobicykle. Prečo ich nevyskúšať? Pri pôžičke vo výške 1950 eur ich budete splácať s mesačnou splátkou 58 eur po dobu troch rokov.  

Sporenie 365

Banka ponúka okrem úveru aj sporenie. Možno práve vďaka tomuto sporeniu nebudete potrebovať pôžičku, ktovie. Názov tohto produktu je syslenie a funguje s veľmi zaujímavým úrokom 3,65%. Úrok platí iba pre formy sporenia, kedy sa pri platení zaokrúhli suma smerom na hor a zvyšok sa pošle na sporiaci účet. Ponúka aj klasické sporenie, tam je ale úrok iba 0,365%.

Pre koho je dobrá 365 banka?

Vhodná je hlavne pre mladých ľudí. Hlavne kvôli využívaniu aplikácie a bezplatnému vedeniu účtu. Svoju cieľovku si banka nemusí nájsť iba medzi mladými. Ak ste starší človek a radi komunikujete prostredníctvom mobilnej aplikácie či internet banking a chcete ušetriť za poplatky tak by ste tejto banke mali dať šancu. Samozrejme okrem spomenutých výhod má banka aj nevýhody. Viacmenej je všetko zdarma a to sa logicky musí niekde aj odzrkadliť. Banka 365 je nováčik. Podľa slov klientov sa z času na čas stane, že aplikácia prestane pracovať resp. zamrzne. Takisto chýbajú možnosti disponenta. Starší ľudia môžu ako nevýhodu vnímať absenciu kamenných pobočiek.